Istorija

BFL_5140

„Eglės“ sanatorija Birštone duris atvėrė 2013 m. birželį. 6 aukštų B korpuse įkurta gydyklų registratūra, procedūrų bei gydytojų kabinetai, gyvenamieji kambariai. Ant šio korpuso stogo įrengta saulės terasa.

2014 m. birželį atidarytas antrasis – A korpusas. 4 aukštų pastate įkurta centrinė registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kineziterapijos ir treniruoklių salės, Negyvosios jūros klimato kambarys, aromaterapijos ir audiovizualinės relaksacijos salės, procedūrų bei gydytojų kabinetai, Gintaro SPA su pirčių kompleksu, biuvetė, kino ir koncertų salė, konferencijų salės bei gyvenamieji kambariai.

2015 metų birželio mėnesį atidaryta naujoji gydykla. Jame įsikuręs vienas didžiausių regione baseinų ir pirčių kompleksas, kuriame sanatorijos svečiai gali mėgautis 3 skirtingais mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, vertikaliomis voniomis bei specialia mankšta vandenyje ir 8 skirtingomis pirtimis – įvairių temperatūrų garinėmis pirtimis, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunomis, infraraudonųjų spindulių pirtimi bei ledo kambariu. Taip pat gydykloje sanatorijos svečiams atliekamos įvairios gydomosios procedūros – purvo vonios, baltojo ir juodojo purvo įvyniojimai, angliarūgštės vonios, mineralinės sūkurinės ir perlinės vonios, įvairūs masažai, inhaliacijos, deguonies kokteiliai bei kitos procedūros. Gydykloje įrengti du druskų kambariai, dvi audiovizualinės terapijos ir viena aromaterapijos salė, kineziterapijos ir ergoterapijos salės, treniruoklių salė, du ramybės ir poilsio kambariai, bei sveikatos baras.

2015 metais šalia gydyklos įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

2017 metų vasarą atidarytas naujausias gyvenamasis C korpusas su Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centru. Naujajame korpuse vienu metu gali apsistoti iki 300 žmonių. Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centre sanatorijos klientai gali išbandyti inovatyvią medicininę įranga, skirtą sveikatinimui ir reabilitacijai.

 Visas sanatorijos kompleksas susideda iš keturių tarpusavyje sujungtų pastatų, kuriuose visomis teikiamomis sveikatingumo paslaugomis galima mėgautis neišeinant į lauką.