Istorija

BFL_5140

„Eglės“ sanatorija Birštone duris atvėrė 2013 m. birželį. 6 aukštų B korpuse įkurta gydyklų registratūra, procedūrų bei gydytojų kabinetai, gyvenamieji kambariai. Ant šio korpuso stogo įrengta saulės terasa.

2014 m. birželį atidarytas antrasis – A korpusas. 4 aukštų pastate įkurta centrinė registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kineziterapijos ir treniruoklių salės, Negyvosios jūros klimato kambarys, aromaterapijos ir audiovizualinės relaksacijos salės, procedūrų bei gydytojų kabinetai, Gintaro SPA su pirčių kompleksu, biuvetė, kino ir koncertų salė, konferencijų salės bei gyvenamieji kambariai.

2015 metų birželio mėnesį atidarytas naujasis, pušynų apsuptas, gydyklų pastatas. Jame įsikuręs vienas didžiausių regione baseinų ir pirčių kompleksas, kuriame sanatorijos svečiai gali mėgautis 3 skirtingais mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, vertikaliomis voniomis bei specialia mankšta vandenyje ir 8 skirtingomis pirtimis – įvairių temperatūrų garinėmis pirtimis, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunomis, infraraudonųjų spindulių pirtimi bei ledo kambariu. Taip pat gydyklose sanatorijos svečiams atliekamos įvairios gydomosios procedūros – purvo vonios, baltojo ir juodojo purvo įvyniojimai, angliarūgštės vonios, mineralinės sūkurinės ir perlinės vonios, įvairūs masažai, inhaliacijos, deguonies kokteiliai bei kitos procedūros. Gydyklose įrengti du druskų kambariai, dvi audiovizualinės terapijos ir viena aromaterapijos salė, kineziterapijos ir ergoterapijos salės, treniruoklių salė, du ramybės ir poilsio kambariai, bei sveikatos baras.

2015 metais šalia gydyklų įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

2016 metais bus atidarytas dar vienas gyvenamasis C korpusas, talpinsiantis 300 svečių. Jame bus įrengti ne tik kambariai sanatorijos svečiams, bet ir masažų kabinetai, gydomųjų procedūrų kabinetai bei teikiamos kitos įvairios paslaugos.

2016 metais šalia sanatorijos bus įrengti dveji teniso kortai.

Visi sanatorijos pastatai bus sujungti ir sanatorijos svečiai, gydyklas, valgyklą bei kambarius galės pasiekti neišeidami į lauką.

Įgyvendinus visą projektą, Birštono „Eglės“ sanatorija vienu metu priims iki 800 žmonių.