Naujos procedūros SPA centre

Pražydus pirmiesiems pavasariniams žiedams, “Eglės” sanatorijos Birštone SPA centras kviečia išmėginti naujas procedūras su prabangia prancūziška kosmetika “Fleur’s”. 

Leiskite sužydėti savo grožiui su:

  • Jauninančiąja veido odos procedūra – “Jaunystės gėlių puokštė”

Leiskite sužydėti savo grožiui!  Procedūros metu jauninantis ir stangrinantis “gėlių puokštės“ produktų kompleksas kartu su atpalaiduojančiu veido masažu sukuria puikų regeneruojantį ir jauninantį efektą – oda tampa jaunesnė,  stangresnė ir lygesnė. Procedūra odai suteikia gaivumo ir nuostabaus švelnumo pojūtį, o  magnolijų ir kinrožės aromatai pažadina maloniausius jausmus.

Procedūros eiga: įžanginis dekolte ir kaklo masažas, veido odos šveitimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

Trukmė – 60 min.   Kaina – 50 eur.

  • Drėkinamąja veido odos procedūra – “Tūkstantis ir viena gėlė”

Sveikos  odos paslaptis – drėkinimas! Optimalus drėgmės kiekis odoje garantuoja švytintį grožį. Procedūros metu naudojamas drėkinantis “gėlių puokštės“ kompleksas skatina drėgmės lygio padidėjimą viršutiniuose odos sluoksniuose, o po veido masažo  ir drėkinančiomis medžiagomis praturtintos  kaukės, oda tampa gaivi ir švytinti. Procedūra odai suteikia komforto pojūtį, o  Maroko rožių ir orchidėjų aromatai dar ilgai leidžia mėgautis atsipalaidavimo būsena.

Procedūros eiga: įžanginis dekolte ir kaklo masažas, veido odos šveitimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

Trukmė – 60 min.   Kaina – 45 eur.

  • Kūno šveitimo ritualu – “Rožinis Jazminas”

Mėgaukitės moterišku ir patraukliu aromatu! Procedūros metu atliekamas viso kūno šveitimas su kreminiu šveitikliu, kuriame esantys vyšnių, slyvų ir abrikosų kauliukai pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus bei suteikia odai spindesio. Po šveitimo kūnas  įmasažuojamas drėkinamuoju pieneliu, kuris giliai maitina, drėkina bei stangrina odą. Rožių ir jazminų  aromatas suteikia  moteriškumo bei prabangos pojūtį.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, dušas, drėkinamojo pienelio įmasažavimas, arbatos gėrimo ritualas.

Trukmė – 60 min. Kaina – 35 eurai.