Kintančio magnetinio lauko terapija MULTI MAG

Magnetiniai laukai, nors tiesiogiai nejuntami ir nematomi, kiekvieną minutę supa mus – saulė, elektros prietaisai, mobilieji telefonai ir net žmonės skleidžia tam tikrus magnetinius laukus. Magneto terapiją žmonės yra apipynę įvairiais mitais, todėl egzistuoja daugybė skirtingų nuomonių dėl magnetinių laukų poveikio žmogaus organizmui – vieni jų paniškai bijo, o kiti tiki magnetinių laukų terapijos nauda. Visgi magnetoterapija nėra pramanytas gydymo metodas, jo efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais, taip pat magnetoterapijos naudą gali patvirtinti ir jau daugelį metų šią terapiją taikantys specialistai bei jų pacientai.

Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centras Birštone pristato modernią žemo dažnio, kintančio magnetinio lauko sistemą „MultiMag“, kuri gali vienu metu organizmą veikti pastoviu, besikeičiančiu, impulsiniu, bėgančiu, įvairiai moduliuotais ir chronomagnetiniais laukais, suderintais pagal laiką ir dažnį su organizmo bioritmais. Nuo tradicinių magneto terapijos aparatų „MultiMag“ skiriasi tuo, jog tradiciniai aparatai neturi galimybės naudoti kombinuoto poveikio sudėtingos konfigūracijos magnetinių laukų ir dažniausiai veikia tik vieną kūno dalį. „MultiMag“ magnetinius laukus generuoja 8 kanalais – tai suteikia galimybę daryti poveikį visam žmogaus organizmui vienu metu, o kartu veikti ir konkrečius pažeistus organus ar organų sistemas. Kintančio magnetinio lauko terapijos metu pacientas ekrane pats gali matyti kaip kinta, kokiu greičiu juda magnetiniai laukai ir palyginti matomą vaizdą su savo pojūčiais – tokiu būdu magneto terapija optimizuojama ir suteikia didžiausią įmanomą naudą.

Tai gali skambėti tarsi melas, tačiau stiprus skausmas, vienas iš labiausiai gyvenimo kokybei kenkiančių veiksnių, gali būti įveikiamas per trumpą laiką nenaudojant vaistų. Pavyzdžiui, migreninį galvos skausmą įmanoma numalšinti per 20 min. be nuskausminančių priemonių. Kintančio magnetinio lauko terapija aparatu „MultiMag“ gali veikti tarsi magija ir nematomomis bangomis gydyti žmogų.

  • Kintantys magnetiniai laukai efektyviausiai veikia ir gydo nervų sistemą, terapijos metu ji gali būti stimuliuojama arba slopinama. Tokia magnetoterapija gali padėti įveikti radikulopatiją (radikulitą), raumenų atrofiją, palengvinti poinsultinę būklę, sumažinti arba panaikinti migreninį bei kitus skausmus.
  • „Multi Mag“ magneto terapija ypač naudinga ir puikiai veikia kraujotaką. Kintantys magnetiniai laukai stimuliuoja kraujo apytaką, praplečia kraujagysles, o tai gerina medžiagų apykaitą, stabdo senėjimo procesus ir, svarbiausia, užkerta kelią įvairių ligų formavimuisi.
  • Kaulų lūžiai, žaizdos, sumušimai ir kitos traumos pastebimai greičiau gyja pasitelkus kintančio magnetinio lauko terapiją. Būtent todėl „MultiMag“ aparatu taikomą terapiją dažnai naudoja ne tik įvairius sužalojimus patyrę žmonės, bet ir sportininkai, kuriems išties svarbu po traumų greitai grįžti į treniruotes.
  • Kintantys magnetiniai laukai veikdami suderintai kartu su žmogaus bioritmais, visą organizmą veikia tarsi atnaujinanti, pakraunanti jėga – žmogus tampa atsparesnis stresui, lengviau prisitaiko prie aplinkos temperatūros pokyčių ir jaučiasi žvalesnis.

Kintančio magnetinio lauko terapija gali būti naudojama tiek gydymui, tiek profilaktikai. Tačiau svarbu žinoti, kad esant ūmiai būklei (pavyzdžiui, pakilus temperatūrai) kintančio magnetinio lauko poveikis gali būti žalingas organizmui ir todėl yra nerekomenduojamas. Taip pat magneto terapija nepatariama sergant onkologinėmis ligomis, esant implantuotam širdies stimuliatoriui, ryškiam širdies nepakankamumui ir nėščiosioms.

Procedūros kaina sanatorijoje gyvenantiems klientams – 20 EUR.

Procedūros kaina klientams, perkantiems atskiras procedūras ir tyrimus – 22 EUR.