Mindfulness streso valdymo programa

Įsisąmoninimu grįsta terapija (angl. Minddfulness ) – mokslas – integruojantis psichologijos, medicinos, filosofijos žinias ir tradicines žmonijos dvasines praktikas.

Mindfulness plačiai paplito pasaulyje kaip psichologinė priemonė, padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais.

Dėmesingas sąmoningumas naudojamas gydyme bei taikomas sveikiems žmonėms, siekiantiems stiprinti sveikatą, valdyti stresą, lavinti kūrybingumą, kelti darbo ir gyvenimo kokybę.

Mindfulness principai yra dėmesingas  sąmoningumas,  buvimas esamajame laike, savęs pažinimas, vertinimo atsisakymas, atsparumo  ugdymas, „naujoko proto“ lavinimas, realybės priėmimas, neprisirišimas.

Mindfulness streso valdymo programoje naudojami tokie metodai, kaip edukacija, meditacija, pratybos,  kūrybinė veikla,  bibliografija, neformali, kasdieninė  praktika,  dėmesinga joga.

Kviečiame Jus į „Eglės“ sanatorijoje vyksiančią streso valdymo programą „Mindfulness plius“. Tai septynių savaičių trukmės užsiėmimai su 3 valandų edukacine psichoterapija ir 2 val. pirčių – baseinų pramoga.

Užsiėmimai vyks šeštadieniais, pradžia 9:30 val.

Įvadinis nemokamas seminaras – balandžio 21 d. 9:30 val.,   A  korpuso 236 salėje.

Vieno užsiėmimo kaina 25 Eur.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės :

Tel. 8 698 79052, el. p. klimantaviciene@gmail.com

Janina Klimantavičienė, psichologė-psichoterapeutė.