Šeimos festivalis „Birštonas Ošia 2018“!

Jau antrus metus iš eilės tradiciškai „Eglės sanatorijos“ ir „Atrakcionai.lt“ organizuojamas festivalis „Birštonas ošia“ vėl laukia jūsų! Į kasmetinę šeimos šventę kviečiami visi – Birštono gyventojai ir svečiai iš kitų miestų.

Šeimos diena – kone viena gražiausių pavasario švenčių, kurią kviečiame praleisti kartu – aktyviai ir su gera nuotaika. Šiais metais Birštono vasaros estradoje jus ir jūsų mažuosius pasitiks smagūs sporto užsiėmimai – galėsite išbandyti savo šeimos jėgas įveikiant „Kakės Makės“ kliūčių ir batutų ruožą, besitęsiantį net 50 metrų! Taip pat jus džiugins švytuoklė, kur jėgos ir vikrumo santykis nulems, ar įveiksite savo varžovą. Pažadame, jog smagu bus ne tik jauniausiems šventės svečiams, nes šiemet į Birštoną ir vėl atkeliauja visų taip pamėgtas burbuliatorius, kuris paliks ryškius ir neišdildomus įspūdžius ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams!

Pažadame, jog festivalio metu dalinsime šypsenas, gerą nuotaiką ir ryškius prisiminimus! Atvyk pas mus ir būk nusiteikęs turiningai praleisti laisvalaikį drauge su artimaisiais.

Šiemet „Birštonas ošia“ festivalis vyks gegužės 12 dieną, Birštono vasaros estradoje. Pramogos tęsis nuo 11 val. iki 19 val.

Dienos bilieto kaina – 5 eurai.

Iki susitikimo Birštone!