Gintaro SPA

Gintaro SPA pirtis

Kviečiame apsilankyti ir pasimėgauti:

GINTARO PIRČIŲ KOMPLEKSU:

GINTARINIU VANDENIU,

GINTARO IR INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ PIRTIMI,

GARINE PIRTIMI,

CIRKULIARINIU DUŠU.

Ir

GINTARO RITUALAIS  su VISO KŪNO MASAŽU SU GINTARO DULKĖMIS, GINTARO ALIEJUMI.

 Procedūros su gintaru:

Stiprina imunitetą;

Mažina streso poveikį;

Atjaunina odos ląsteles;

Veikia antiseptiškai;

Stabdo senėjimą.

Espada - Lietuvos gaminys

Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros “Eglės” sanatorijoje Birštone įvertintas LIETUVOS METŲ GAMINIO 2014 AUKSO MEDALIU.

Apdovanojimą įsteigė Lietuvos pramonininkų konfederacija.

„Gintaro SPA“ – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaru inkrustuota infraraudonųjų spindulių pirtis, ypatingas masažo su gintariniu aliejumi bei gintaro dulkėmis ritualas, atliekamas ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo, gintaro vanduo – tai išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, tačiau ir sustiprina imuninę organizmo sistemą.

Gintaro sveikatos stiprinimo savybės žmonėms žinomos nuo senų laikų, o „Eglės“ sanatorijoje Birštone veikiantis „Gintaro SPA“ – senųjų tradicijų pritaikymas sveikatingumo procese, suderintas su šiuolaikiniais mokslo pasiekimais.

„Gintaro SPA“ „Eglės“ sanatorijoje Birštone, kurioje galima pasilepinti amžiais sukauptos gintaro energijos spinduliuose, įrengta pagal UAB „Amber“ tarptautinę licenciją.

Liaudies išmintis byloja – patrinkite gintaro akmenukus delnuose ir įtampa pradings. „Gintaro SPA“ procedūros ne tik nuims įtampą, bet ir padės atrasti ne vieną stebuklingą gintaro galių giją.

Kainos:

Gintaro pirčių kompleksas – 9 € / 1 asm (1 val)

Gintaro ritualas mini – gintaro pirčių kompleksas (1 val), nugaros masažas su viso kūno įmasažavimu gintaro aliejumi (30 min) –  34 / 1 asm

Gintaro ritualas – gintaro pirčių kompleksas (1 val) ir viso kūno masažas su gintaro dulkėmis, gintaro aliejumi (50 min.) – 59 / 1 asm

Gintaro masažas – viso kūno masažas su gintaro dulkėmis, gintaro aliejumi (50 min.) – 53 € / 1 asm.

 

Gintaro SPA ritualas veidui „Gintaro žavesys“ – masažas su šiltais gintaro ryšulėliais bei natūraliu gintaro ir argano aliejumi (75 min.) – 50 € / 1 asm.

Procedūros eiga:

  • atpalaiduojantis pėdų ir plaštakų masažas, veido odos paruošimas ir šveitimas,
  • pečių juostos ir dekolte masažas su gintaro ryšulėliais,
  • veido masažas,
  • veido kaukė,
  • gintarinio vandens gėrimo ritualas.

Gintaro SPA ritualas veidui „Gintaro žavesys“ MINI – masažas su šiltais gintaro ryšulėliais bei natūraliu gintaro ir argano aliejumi (50 min.) – 35 € / 1 asm.

Procedūros eiga:

  • veido odos paruošimas ir šveitimas,
  • pečių juostos ir dekolte masažas su gintaro ryšulėliais,
  • veido masažas,
  • gintarinio vandens gėrimo ritualas.

 

GINTARO SPA  įsikūręs – A 424 kab.

Darbo laikas:

II – VI  16.00 – 20.00 val.

Svečius, gyvenančius “Eglės” sanatorijoje, registruotis Gintaro SPA procedūroms registruotis kviečiame gydyklų registratūroje iš anksto.

Klientai, negyvenantys “Eglės” sanatorijoje, Gintaro SPA procedūromis gali pasimėgauti nuo antradienio iki ketvirtadienio. Registruotis kviečiame telefonu+370 319 42 142 arba gydyklų registratūroje iš anksto.  Į procedūrą kviečiame atvykti bent 30 min ankščiau.  Atvykus į procedūras už paslaugas galite sumokėti gydyklų registratūroje. Visiems klientams reikalingas 20 Eur chalato užstatas, pageidaujantiems išmėginti tik “Gintaro SPA” pirtis  ar “Mini ritualą” chalato nuomos kaina 3 Eur.

Galerija