Gydyklos

     HL9G0540 HL9G0798      

„Eglės” sanatorijos Birštone  teikiama daugiau nei 100 įvairių gydomųjų mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, masažo procedūrų ir tyrimų. Gydomąsiąs procedūras atvykus paskiria sanatorijos gydytojai kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgdami į jo sveikatos būklę bei poreikius ir pageidavimus.

“Eglės” sanatorijoje dirbantys patyrę specialistai procedūroms naudoja gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį iš „Eglės” sanatorijos telkinių.

Nuo 2015 liepos 1 dienos atidaromos “Eglės” sanatorijos gydyklos, kuriose įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Jame gydyklų svečiai galės mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis. Pirčių zonoje bus galima išbandyti – įvairių temperatūrų garines pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtį, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas, himalajų druskos pirtį, hamamą bei ledo kambarį. Mažųjų svečių laukia vaikų baseinas.

Gydyklose įrengti du druskų kambariai, dvi audiovizualinės terapijos ir viena aromaterapijos salė, kineziterapijos ir ergoterapijos salės, treniruoklių salė, du ramybės ir poilsio kambariai, SPA centras. Svečių laukia ir sveikatos baras bei saulės terasa.

Gydyklose vienu metu  gali sveikatintis daugiau nei 600 žmonių.  Aplinka pritaikyta žmonėms su fizine negalia.

 Čia rasite pilną sanatorijoje atliekamų procedūrų  sąrašą.

HL9G1310

Galerija