Konferencijų centras

“Eglės” sanatorijoje Birštone teikiamos konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos  grupėms nuo 10 iki 200 žmonių. 

Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda tiek produktyviai dirbti, tiek produktyviai pailsėti ir pasisemti fizinių bei vidinių jėgų.

Sanatorijoje teikiamos  salės ir įrangos nuomos, maitinimo, apgyvendinimo, gydymo ir poilsio paslaugos atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. 

 

  Žmonių skaičius    
Konferencijų salės Teatro forma U forma Klasės forma Plotas, kv.m Išmatavimai, m
Mažoji  konferencijų salė  10 18 3.3 x 5.5 
Kolonų konferencijų salė (dviejų dalių) 60 30 20 89 ir 154 7.8 x 11 ir  14×11
Nemuno konferencijų salė  50 30 20 72 12.4 x 5.8
Kino ir  konferencijų salė 200 190 15.5×12.3

Konferencijų salės aprūpintos modernia konferencine įranga. Salėse įrengti plačiaekraniai televizoriai/projektoriai, rašymo lentos, mikrofonai, garso įranga. Tiekiamas geriamas vanduo.

Visoje sanatorijoje viekia nemokamas bevielis internetas.

Maitinimas

Konferencijoms dalyviams organizuojamos kavos pertraukėlės tiek su saldžiais tiek su stipresniais užkandžiais. Puiki erdvė pasimėgauti kava – “Eglės” sanatorijos baras prie didžiosios gyvų augalų sienos.

Pusryčiams, pietums ir vakarienei renginio dalyvius kviečiame į valgymo salę, kurioje teikiamas platus ir subalansuotas švediško stalo meniu, kuriame rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Uždaroje salėje taip pat rengiami šventiniai vakarai ir furšetai, degustacijos.

Apgyvendinimas

Konferencijos dalyvius apgyvendinsime moderniuose vienviečiuose, dviviečiuose kambariuose ir liukso klasės apartamentuose. Viso sanatorijoe yra 450 vietų. 

Gydomosios procedūros

Renginio dalyvių pamaloninimui siūlome daugiau nei 50 gydomųjų procedūrų ir paslaugų, kurių tikslas – gydymosi procesą paversti malonumu. Kviečiame  pasimėgauti: mineralinėmis perlinėmis ir sūkurinėmis voniomis, povandeniniu masažu, baltojo ir juodojo purvo aplikacijomis, kineziterapija, fizioterapija, psichoterapija, haloterapija masažais ir įvairiomis kitomis procedūromis.

Pramogos

Jūsų aktyviam laisvalaikiui: treniruoklių salė, biliardas, stalo tenisas, šiaurietiško vaikščiojimo lazdų nuoma, šachmatai, saulės terasa, Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros, mini biblioteka, pramoginiai renginiai kino ir koncertų salėje, šokių vakarai ir pamokos , ekskursijos su gidu po kurortą ir lankytinas Lietuvos vietas bei SPA procedūros grožiui ir atsipalaidavimui.

Nuotraukos

BFL_5798   BFL_6818 

                                          BFL_5925

Galerija

Dėl rezervacijų kviečiame kreiptis:

Tel. 8 319 42142,  8 618 75717

El. paštu: renginiai@sanatorija.lt