SPA etiketas

Tai tam tikros taisyklės arba normos, apie kurias verta žinoti  ir kurių rekomenduojama laikytis prieš einant į SPA centrą.

• Procedūrų rezervacija. Apsilankymui SPA centre rekomenduojame užsirašyti iš anksto. Tai patogu padaryti telefonais: (8-319)-51449 (SPA centro registratūra), (8-319)-42142 (bendra apgyvendinimo, procedūrų rezervacija) arba el. paštu: birstonas@sanatorija.lt. Jeigu norite patekti pas konkretų specialistą, iš karto apie tai perspėkite administratorių ir būtinai palikite savo kontaktinį telefono numerį, kad nenumatytų aplinkybių atveju, Jus būtų galima informuoti apie specialisto ar centro darbo grafiko pasikeitimus.
• Punktualumas. Į SPA centrą atvykite 10 – 15 minučių prieš procedūrą, kad galėtumėte ramiai persirengti, tinkamai nusiteikti procedūrai. Vėlavimas gali sutrumpinti Jūsų procedūros laiką, sumažinti jos efektyvumą arba procedūra gali būti neatliekama, jei be perspėjimo vėluojama 15 minučių ir daugiau. Prie procedūrų nurodytas laikas apima ir pasiruošimo procedūrai laiką, todėl labai prašome nevėluoti ir gerbti Jūsų procedūrai skirtą laiką. Punktualumas ir atsakingumas yra vienos svarbiausių vertybių, kurios lemia Jūsų atsipalaidavimą ir geras emocijas atvykus pas mus.
• Vizito atšaukimas. Jei esate priversti atšaukti procedūros rezervaciją, tai pasistenkite padaryti kuo anksčiau: jeigu tai viena procedūra – mažiausiai prieš parą, o jeigu dvi ir daugiau – prieš dvi paras. Taip parodysite pagarbą specialistui, administratoriui ir kitiems SPA centro svečiams.
• SPA aprangos kodas. Sanatorijos gyventojams į SPA centrą rekomenduojame ateiti apsirengus chalatu. Sanatorijoje negyvenantys klientai prieš procedūrą palydimi į persirengimo kambarį persirengti ir yra aprūpinami chalatais, šlepetėmis, o procedūros metu – vienkartinėmis kelnaitėmis ir rankšluosčiais (jeigu reikia), kad Jūsų apsilankymas būtų patogus ir malonus.
• Aksesuarai. SPA centre papuošalai nėra reikalingi, todėl rekomenduojame juos palikti kambaryje, persirengimo spintelėje arba perduokite saugoti administratorei. Brangenybių nedėkite į chalatų kišenes – galite tiesiog pamiršti.
• Asmeninė higiena. Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač jei planuojate atlikti kūno šveitimą, nes naudojamos priemonės gali suerzinti odą. Į procedūras rekomenduojama ateiti be makiažo. Vyrams rekomenduojama nusiskusti likus dviems valandoms iki veido procedūros.
• Organizmo paruošimas procedūrai. Mes nerekomenduojame pradėti procedūros tuščiu skrandžiu arba iškart po valgio, venkite sunkaus maisto bent vieną valandą iki procedūros. Jeigu Jūs užsisakėte masažą ar procedūrą kūnui, arba ketinate eiti į pirtis, rekomenduojame gerti daugiau skysčių, nes pakankamas skysčių kiekis organizme užtikrins maksimalų detoksikuojantį efektą. Alkoholis ir procedūros – nesuderinami dalykai, nevartokite alkoholio prieš procedūras ir iš karto po jų.
• Specialisto perspėjimas. Procedūros pradžioje pasakykite SPA darbuotojui apie savo sveikatos problemas, kurios gali turėti įtakos procedūros atlikimui (alergijas, neseniai atliktas operacijas, vartojamus vaistus ir kt.). Ne visos procedūros tinka absoliučiai visiems.
Būtinai praneškite jei laukiatės, parinksime procedūrą tinkančią būsimoms mamytėms.
◦ Prieš veido procedūras būtinai užsiminkite apie turimus kontaktinius lęšius, protezus, breketus, implantus, atliktas ilgalaikio poveikio injekcines procedūras.
◦ Esant tam tikroms odos ir nagų ligoms, SPA personalas gali atsisakyti atlikti procedūras.
• Pagarba kitiems lankytojams. Išnaudokite laiką skirtą poilsiui ir pilnam atsipalaidavimui SPA centre, todėl prašome nesinešti elektroninių prietaisų (mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių ir kt.) į SPA centro patalpas arba, išjungus skambėjimo garsus, palikti juos persirengimo kambario spintelėje. Nepamirškite, kad kiti lankytojai čia atėjo to paties, kaip ir jūs – pailsėti, atsipalaiduoti, atsikratyti susikaupusio streso.
• Maksimalus malonumas. Kiekvieną klientą pasitinka specialistas, kuris visą savo dėmesį ir kvalifikaciją skiria tik Jums. Jeigu Jūsų kažkas netenkina procedūros metu – masažo stiprumas, muzikos garsumas, temperatūra – pasisakykite masažuotojui. Taip bus užtikrinta, kad procedūra Jums būtų atlikta nepriekaištinga ir suteiktų didesnį poveikį. Jums nebūtina kalbinti specialisto procedūros metu, tačiau nesigėdykite klausti prieš ir po procedūros.

Po procedūros  dar kurį laiką galėsite praleisti specialioje poilsio patalpoje, kur pasimėgausite ramybe ir šiltos arbatos puodeliu.

Ačiū už supratingumą ir linkime malonaus poilsio.

SPA centro administracija